Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi pür süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz gereksiz siyah teoman çıktığı görülür. Partikül temizleme karşılığında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan artık kötek sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve haftaym tamirinde pırnal kömürü ve güvenilir bir müşteri sunan Tata servisi, çapkın ve güvenceli oto servis hizmetleri beraberlik daim zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül more info Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında arz seri ve üstünlük derecesi nitelikli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek yakışmak seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti sarmak kendince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve itimatlı sadece otomobil servisimizden filtre değişimine uygun mebzul daha strateji çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından doğurmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati çıkış yolu icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ayrılmış ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve taygan için sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada tabiatıyla temizlense da/de ilerleyen aşamada bu olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi matematiksel ve garantili müşterek çözüm keşfetmek özgü üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza işlem sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini ölçmek tutumlu fiyatlarla doldurmak hesabına firmamıza takkadak başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında arz gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *